Live Event Lobby

Schedule Details Karnival Konvokesyen UKM Ke-49

Pesta konvokesyen tahun ini akan dijalankan dalam normal baharu secara maya bermula pada tarikh 27 November sehinggalah 11 Disember.

Antara acara-acara menarik yang bakal berlangsung adalah siaran langsung hari konvokesyen, jualan hadiah, pameran kerjaya dan pendidikan, forum kerjaya, konsert amal, larian maya, forum di Clubhouse dan pelbagai lagi acara sempena Karnival Konvokesyen UKM Ke-49.

CHANCELLOR'S SESSION 27th November 2021(Saturday) 8.00 am
  • Preclamation of the new Pro-Chancellor
  • PhD Graduands(Excellent Thesis)
  • Recipents of University Award*
2 28th November 2021(Sunday) 8.00 am
  • Faculty of Medicine(FPER)
  • UMBI
3 29th November 2021(Monday) 8.00 am
  • Faculty of Health Sciences (FSK)
  • Graduate School of Business (UKM-GSB)
  • Faculty of Dentistry (FGG)
4 30th November 2021(Tuesday) 8.00 am
  • Faculty of Social Sciences & Humanities (FSSK)
    • PhD. Master.Bachelor
5 1st December 2021(Wednesday) 8.00 am
  • Faculty of Low (FUU)
  • Faculty of Social Sciences & Humanities (FSSK)
    • Bachelor
  • KITA | ATMA | IKMAS | SER|
6 2nd December 2021(Thursday) 8.00 am
  • Faculty of Science & Technology (FST)
    • PhD,Master,Bachelor
7 3rd December 2021(Friday) 8.00 am
  • Faculty of Economics & Management (FEP)
    • PhD,Master,Bachelor
  • Faculty of Science & Technology (FST)
    • Bachelor
8 4th December 2021(Saturday) 8.00 am
  • Faculty of Economics & Management (FEP)
    • Bachelor
  • IPI | IIR4.0 |INBIOSIS |SELFUEL | IMEN
9 5th December 2021(Sunday) 8.00 am
  • Faculty of Islamic Studies (FPI)
    • PhD,Master,Bachelor
  • Faculty of Pharmacy
  • HADHARI
10 6th December 2021(Monday) 8.00 am
  • Faculty of Education (FPEND)
    • PhD,Master,Bachelor
11 7th December 2021(Tuesday) 8.00 am
  • Faculty of Education (FPEND)
    • Master
  • Faculty of Information Science & Technology (FTSM)
12 8th December 2021(Wednesday) 8.00 am
  • Faculty of Engineering & Built Envirnoment (FKAB)
  • LESTARI
  • Diplima
    • FSSK
    • FPI

Support By

Reach us Get Direction to the Event Hall

Online Virtual

Name: NAQIB RAHIM

Phone: ‎+60 3-2181 6884

Email: event@oos.my